Plánované akce

Jarní výšlap s Nordic Walking: Český kras plný krás III.

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 11. března 2023
10:15 - 15:00

Místo konání
Vlakové nádraží Beroun (místo srazu)

Kategorie


Jedna z Tetínských vyhlídek.Přivítejte jaro výšlapem krásnou krajinou na Berounku a pojďte se provětrat krásnou krajinou na Berounsku.

První jarní výšlap trasa nás zavede na jedna z nejoblíbenějších míst v CHKO Český kras – vrch Damil, Tetínské vyhlídky a Tetín. Pokocháme se pohledem z několika Tetínských vyhlídek propojených naučnou stezkou. Na Tetíně nahlédneme do dávné české historie a pak budeme pokračovat přes Kodu do Srbska.

Sraz: 10:15 před nádražím v Berouně (vlak Os 8824). Očekávané ukončení akce v 15:00 (změna vyhrazena)

Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací 🙂 Počítejte s kopečky nahoru i dolů, jinak to v Českém krasu ani nejde 🙂 Po cestě si i zacvičíme, samozřejmostí je zahřátí na začátku a protažení na konci. Cestou volitelně konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku a vyznačit Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Výšlap se koná při registraci nejméně 5 účastníků.

Hole na Nordic Walking zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci. Zápůjčka 50 Kč/pár holí včetně botiček na asfalt.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Na výšlapech nevyučuji základní techniku Nordic Walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením. Pro výuku techniky od samého začátku zvažte Základní lekci nebo Základní kurz.


Hlásím se!

Skvělé, vyplňte prosím přihlášku.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na lenka@nezrezneme.cz a uveďte kód NW-vyslap-110323. Děkuji.