Koronavirus a naše služby

Milí přátelé, vážení klienti,

vzhledem k aktuálnímu dění přerušujeme se svými kolegy a instruktory Nordic Walking Point právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládáme všechny březnové kurzy nejdříve na druhou půlku dubna.

Do všech kurzů se můžete i nadále hlásit a místa si rezervovat. Na registrované emailové adresy budeme zasílat včas informace s ohledem na vývoj situace.

Přejeme vám, ať využijte těchto zvláštních dní k něčemu užitečnému a nezapomenete o sebe pečovat s respektem a ohleduplností k ostatním:

  • dopřejete si čas – na sebe i blízké, přestávky znamenají delší a lepší výkony (nejen ve sportu)
  • udělejte to, co už dlouho odkládáte, např. úklid v počítači (vyberete nej rodinné fotky z min. roku), proberete skříně, půdy, sklepy, garáže, a cokoliv, co už douho čekalo)
  • buďte v blízkosti svých rodin a dětí (i když nám ta domácí škola může přinést…velké poznatky, možná i nervy a taky veselí, ale na co se v životě nejvíc vzpomíná? Na to, co nenaplánujeme a zvládneme 🙂
  • nezanedbávejte ani teď pohyb – na čerstvém vzduchu za vašimi humny
  • kdo ví, možná právě v těchto dnech dokážete najít čas ke změnám a podaří se vám nastartovat novým směrem. NAPSALI JSME PRO VÁS INSPIRACI V BLOGU – NORDIC POTENCIÁL.

Opatrujte sebe i své blízké a budeme se těšit na další společná setkávání.

Miroslav Mira

za tým Nordic sports a instruktory Nordic Walking Point

(převzato ze stránky https://www.nordicsports.cz/koronavirus-a-nordic-walking/ , upraveno)


Pro povzbuzení – videopozdrav z Plešivce

Na odlehčení – virální hit na melodii písně Torn od Natalie Imbruglia


Užitečné informace

článek Co teď vlastně můžu dělat?

Online zpravodajství ohledně koronaviru na Aktuálně.cz

Ministerstvo zdravotnictví ČR – vývoj událostí v čase, celé znění opatření a informace pro občany

Koronavirus v Evropě, online – iRozhlas

Vláda České republiky

Nouzový stav z 12. března 2020

Co byste měli vědět o koronaviru (video): základní pravidla, jak se chránit před nákazou koronavirem a také kontakty, kam se může člověk obrátit pro radu nebo pomoc.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nouzový stav

K opatřením proti šíření koronaviru v rámci nouzového stavu nově přibyl i zákaz volného pohybu osob (s účinností od 0.00 16.3.2020).  Přerušuji právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládám je nejdříve na druhou půlku dubna. Chodit ven můžete, ovšem za jistých podmínek. S ohledem na vývoj situace budu všechny informovat - e-mailem, zpravodajem. Pečujte o sebe s respektem a ohleduplností k ostatním. Zase se uvidíme! Lenka Křivánková
Přihlášení k odběru novinek a občasníku
Holler Box