Plánované akce

OBSAZENO: Základní kurz Nordic Walking: Obora Hvězda, Praha 6

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 19. března 2023
10:00 - 13:00

Místo konání
Praha 6, Venkovní posilovna Vypich, ul. Za Oborou (místo srazu)

Kategorie


Kapacita kurzu je naplněna. Otevírám nový termín v sobotu 1. 4.

 

Chcete se začít pravidelně hýbat? A už jste slyšeli o Nordic Walking? Tento kurz vám dá potřebné první „nakopnutí“!

Čeká vás seznámení s touto mladou a všestrannou kondiční aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking.

Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Celý kurz je veden prakticky, takže minimum teorie, maximum vlastní zkušenosti!

Základní kurz Nordic walking je určen pro 5-9 účastníků, abych se mohla každému z vás věnovat. Při menším počtu přihlášených přesouvám kurz na jiný termín.

Cena: 690 Kč, pro přihlášenou dvojici 600 Kč za osobu (uveďte prosím v poznámce přihlášky). Úhrada převodem předem, údaje zašlu po přihlášení. Využijte příspěvek zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity.

Speciální hůlky si rozhodně nekupujte, pokud je nemáte, na kurzu vám je zdarma zapůjčím.

Sraz v 9:45, přesné místo a detaily zašlu přihlášeným.

Kurz se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Pro zdárné absolvování kurzu je třeba ujít v různorodém terénu cca 5 km (netřeba se obávat rychlého tempa, budeme se zastavovat a cvičit, opravovat chyby,..).

Dopřejte si radost ze zdravého pohybu se zkušenou, vlídnou a důslednou instruktorkou a nastartujte se pro vlastní výšlapy, lepší kondici a pevnější tělo!

Těším se na vás!

Lenka Křivánková, instruktorka Nordic Walking Point (více o mně)


Hlásím se!

Kód akce: ZK-NW-Praha-190323 (děkuji, že zkopírujte tento kód do formuláře pro snadnou evidenci)

    mámpotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

    Prohlašuji, že jsem si vědom(a) rizika vyplývajícího z uvedení nepravdivých informací o mém zdravotním stavu. Zejména možnosti úrazu nebo jiných zdravotních komplikací, protože instruktor nebude moci přizpůsobit lekci s ohledem na můj zdravotní stav.

    Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište nám prosím na info@nezrezneme.cz. Děkujeme.

    Doporučuji sledovat událost na Facebooku. Klikněte na Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.