Skupinová lekce – začátečníci (90 minut)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 05/04/2018
17:00 - 18:30

Místo konání
Králův Dvůr, venkovní posilovna (místo srazu)

Kategorie


Na lekci se naučíte základy chůze s holemi po rovině, do kopce i z kopce, společně se protáhneme a ukážeme si i posilovací cviky s holemi i bez nich. Provětráte se, příjemně naladíte a poznáte nové, stejně nadšené lidi.

Tato lekce je vhodná pro úplné začátečníky, potrvá zhruba 1,5 hodiny. Dbáme na individuální přístup, kapacita je tedy max. 4 účastníci.

Sejdeme se ideálně 5 minut před začátkem u posilovacích strojů za halou a vydáme se Zahořanským stratotypem směrem k Počaplům. Kurz se koná za každého počasí, účast je na vlastní nebezpečí.

Kontakt, dotazy, další informace: 605 706 356, Facebook: Nezrezneme.cz, e-mail: info@nezrezneme.cz.

Těším se na společné zážitky s nordic walking!

Lenka

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Lenka Křivánková

Jsem nadšená nordic walkerka, instruktorka s akreditací MŠMT, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a hýbu se v rámci programu Pohyb je život. / Keen nordic walker, certified instructor, amateur orchestra violinist, Ido Portal's Movement Culture rookie @pohybjezivot.

Komentáře jsou uzavřeny.

  • © 2019 Ing. Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking/kondiční chůze s akreditací MŠMT, členka sítě Nordic Walking Point. Kopírování textu a mediálních souborů pouze se souhlasem.