nove-cteni-nezreznemecz

Srpnové novinky z Nezrezneme.cz

Milí přátele, milovníci rychlých holí!

Letní prázdniny zdaleka nekončí 😊 Určitě si nenecháte ujít jedinou příležitost, kdy můžete být venku! Ať už doma nebo na dovolené, nenechte své hole na Nordic Walking zahálet! Kondiční chůze je skvělý způsob, jak zůstat aktivní a užívat si sluníčka.

Přidejte se k nám na Memoriál Mikiho Dobrého - už tuto sobotu vyrážíme na dvou trasách do přírody i za důlními památkami. A v cíli bude tombola ;)

Aktivní víkend v Jizerkách? Až v říjnu? 😲 To mám dost času... Nenechte se zmást! Na tento oblíbený Podzimní camp s Nordic Walking a cvičením už máme jen pár volných míst! Tak už neváhejte a rovnou se přihlaste!

Buďte zdrávi a užívejte čas venku - kdykoliv a kdekoliv!
Vaše Lenka

Memoriál Mikiho Dobrého: sobota 12. 8.

Zveme na Memoriál Mikiho Dobrého v sobotu 12. srpna 2023. Trasy povedou krásnou přírodou i důlními památkami. Pořádá Lenka Křivánková, Solvayovy lomy a Chrustenická šachta. Vzpomeňte s námi na Mikiho na místech, která měl rád.
Sobotní akce pro nordikáře i pohodové chodce s doprovodným programem pro celou rodinu. Užijte si s námi vzpomínkový Pochod k Chrustenické šachtě a vzpomeňte s námi na Mikiho na místech, která měl rád.

Trasy povedou krásnou přírodou CHKO Český kras i důlními památkami.

Na Memoriál Mikiho Dobrého je otevřena veřejná sbírka na stránce Donio, kde si darující mohou vybrat odměnu podle výše věnované částky. Tímto způsobem můžete přispět, podpořit dobrou věc a odnést si něco krásného jako vzpomínku na tento speciální den. Zároveň se zde můžete předregistrovat k pochodu.

Dotazník předběžného zájmu o účast na pochodu

Bude nás pět? Deset? Sto?
Na pochod se předregistrujete na stránce veřejné sbírky zasláním libovolného příspěvku.
Na které trase se na vás můžeme těšit? Vyplňte nám krátký dotazník.
Děkuji.

Oblíbený Podzimní camp: poslední místa!

Chata Tesanka | Podzimní víkend v Jizerských horách pro ženy, které milují pohyb. Nordic Walking, cvičení, jóga. Zve Lenka Pokutová (Anju yoga) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)
Aktivní víkend na Chatě Tesanka v Jizerských horách pro ženy, které milují pohyb. Nordic Walking, cvičení, jóga, čerstvý horský vzduch a dvě zkušené lektorky. Chyťte si poslední místa!

A co nějaké letní akce?

Možná jste si všimli, že na webu teď nové akce nejsou. Přecházím na nový rezervační systém s online platbami a dalšími vychytávkami. Ladím tedy vše pro maximální pohodlí vás, mých klientů a zájemců o mé lekce a kurzy.

Určitě bude výšlap na rozloučení s prázdninami. Na sobotu 2. 9. si tedy rezervujte do kalendáře čas pro nordikovou partu :)

Nejjistějším způsobem je odběr zpravodaje. Z něj se vše dozvíte úplně nejdřív!
Děkuji za trpělivost, záleží mi na vás a už se moc těším na plánování v novém systému!

V naší regionální skupině na Facebooku to žije!

Inspirace, sdílení tras, fotek, potkávání se online a pak i naživo.
Jste s námi? #nwprahaberounsko

Pošlete to dál...

Líbí se Vám můj zpravodaj? Přepošlete ho kamarádce, parťákovi...

Přeposlal vám někdo tento zpravodaj?

Odběr zpravodaje je nejjistější způsob, jak se o mých akcích a dalších novinkách dozvědět jako první. Ráda vás přivítám mezi odběrateli.

Potkejme se naživo i virtuálně

facebook instagram custom youtube linkedin custom custom 
Email Marketing Powered by MailPoet