nove-cteni-nezreznemecz

Květnové novinky od Nezrezneme.cz

Milí přátele, klienti a příznivci Nordic Walking,

v dnešním vydání zpravodaje najdete voňavou a ranním chladem osvěženou porci novinek.

Nadcházející víkend máme opět prodloužený díky státnímu svátku. Pokud nevyrážíte na chatu nebo neplánujete práci na zahradě, vyrazte s námi na nedělní Májový výšlap.

Jak víte z minulých zpravodajů, rozběhli jsme živá vysílání s instruktory Nordic Walking Point: Už pro vás mám i záznam třetího setkání, které jsem opět moderovala. Tentokrát na téma Zdravotní přínosy Nordic Walking. Doporučuji k poslechu.

Máte chuť vyrazit na aktivní víkend v Jizerkách? Říjen se může zdát daleko, ale nenechte se zmást - zbývají poslední místa! Tak neváhejte a přihlaste se rovnou s parťačkou :) Oblíbený Podzimní camp s Nordic Walking a cvičením pořádáme ve spolupráci s Lenkou Pokutovou, lektorkou Anju yoga.

Buďte zdrávi a užívejte čas venku - kdykoliv a kdekoliv!
Vaše Lenka

Už tuto neděli! Pohodový Májový výšlap za petrklíči

Dopřejte si jedinečný zážitek - výšlap k přírodní památce Branžovy s kobercem rozkvetlých petrklíčů. Vycházíme od nádraží v Loděnici u Berouna. Pořádá Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz
Dopřejte si jedinečný zážitek - pohodový májový výšlap k přírodní památce Branžovy s kobercem rozkvetlých petrklíčů. Vycházíme od nádraží v Loděnici u Berouna a jdeme krásnou krajinou CHKO Český kras. Užijeme si vyhlídky, Syslí louky i oblíbený skanzen Solvayovy lomy se zbrusu novou parní lokomotivou.

Oblíbený Podzimní camp se rychle plní!

Chata Tesanka | Podzimní víkend v Jizerských horách pro ženy, které milují pohyb. Nordic Walking, cvičení, jóga. Zve Lenka Pokutová (Anju yoga) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)
Aktivní víkend na Chatě Tesanka v Jizerských horách pro ženy, které milují pohyb. Nordic Walking, cvičení, jóga, čerstvý horský vzduch a dvě zkušené lektorky. Chyťte si poslední místa! Přihlášení do 15. 5. jedou za výhodnou cenu.

Jarní zpravodaj instruktorů Nordic Walking Point

Jarní zpravodaj instruktorů Nordic Walking Point
Instruktoři Nordic Walking Point si pro vás připravili jarní pozdravení v podobě newsletteru, který mapuje dění v síti instruktorů. O čem si přečtěte? Samozřejmě nejen o Nordic Walking! Co se událo, co chystáme a jak se stát jedním z nás – instruktorem Nordic Walking. Máme i novinky v e-shopu a na blogu a už třikrát jsme vysílali naživo…

Záznam živého vysílání: Zdravotní přínosy Nordic Walking

Třetí živé vysílání instruktorů sítě Nordic Walking Point jsme věnovali populárnímu tématu Zdravotní přínosy Nordic Walking. Mým hostem byla fyzioterapeutka a instruktorka Veronika Peterková.
Třetí živé vysílání instruktorů sítě Nordic Walking Point jsme věnovali populárnímu tématu Zdravotní přínosy Nordic Walking. Mým hostem byla fyzioterapeutka a instruktorka Veronika Peterková.

V naší regionální skupině na Facebooku to žije!

Inspirace, sdílení tras, fotek, potkávání se online a pak i naživo.
Jste s námi? #nwprahaberounsko

Pošlete to dál...

Líbí se Vám můj zpravodaj? Přepošlete ho kamarádce, parťákovi...

Odběr zpravodaje je nejjistější způsob, jak se o mých akcích a dalších novinkách dozvědět jako první.

Potkejme se naživo i virtuálně

facebook instagram custom youtube linkedin custom custom 
Email Marketing Powered by MailPoet